Řádné a opravné maturitní zkoušky v podzimním termínu – ústní zkoušky společné části a profilové zkoušky ve školním roce 2017/2018

 

Střední  ODBORNÁ  ŠKOLA  pODNIKATELSKá  MOST, s. r. o.,

Most, Topolová 584, PSČ 434 47

Řádné a opravné maturitní zkoušky v podzimním termínu – ústní zkoušky společné části a profilové zkoušky ve školním roce 2017/2018

Datum konání: 11. 9. 2018 od 7:30 h

Místo konání:   učebna č. 412

Pro podzimní období ústních maturitních zkoušek tříd P – 4.A a P – 4.B jmenuji maturitní komisi v tomto složení:

Předseda:             Ing. Iva Kloudová

Místopředseda:   Mgr. Jana Janotová

Třídní učitel:       Mgr. Kamila Bendová (P – 4.A), Mgr. Eva Remutová (P – 4.B)

Zkoušející CJL:  Mgr. Eva Remutová, Mgr. Milena Vrbová

Zkoušející ANJ:  Mgr. Kamila Bendová, Mgr. Jiřina Řeřichová

Zkoušející EKO: Ing. Lucie Machuldová, Ing. Kateřina Balázsová, Ing. Jana Vostrá

Zkoušející SCR:  Ing. Milan Psotka, Ing. Lucie Machuldová

Zkoušející PRV: Ing. Jana Vostrá, Ing. Kateřina Balázsová

 

Zahájení maturitních zkoušek: 7:30 h

 

Příprava Zkouška Předmět Žák Hodnotitelé
07:40 08:00 – 08:15 CJL Čejková Lenka Rm, Vv
08:00 08:20 – 08:35 CJL Skalická Natálie Rm, Vv
08:20 08:40 – 08:55 CJL Lukeš Vlastimil Rm, Vv
08:40 09:00 – 09:15 ANJ Čejková Lenka Bn, Ře
09:00 09:20 – 09:35 ANJ Skalická Natálie Bn, Ře
09:20 09:40 – 09:55 ANJ Lukeš Vlastimil Bn, Ře
09:45 10:00 – 10:15 EKO Čejková Lenka Mch, Vt, Ba
10:00 10:15 – 10:30 EKO Skalická Natálie Mch, Vt, Ba
10:15 10:30 – 10:45 EKO Lukeš Vlastimil Mch, Vt, Ba
10:30 10:45 – 11:00 SCR Čejková Lenka Ps, Mch
10:45 11:00 – 11:15 SCR Skalická Natálie Ps, Mch
11:00 11:15 – 11:30 PRV Lukeš Vlastimil Vt, Ba

Vyhlášení výsledků řádných maturitních zkoušek: 11:40 h

Příprava Zkouška Předmět Žák Hodnotitelé
12:00 12:15 – 12:30 EKO Naujocková Eliška Mch, Vt, Ba
12:15 12:30 – 12:45 EKO Lejsková Veronika Mch, Vt, Ba
12:30 12:45 – 13:00 EKO Dohnalová Markéta Mch, Vt, Ba
12:45 13:00 – 13:15 SCR Koukalová Lucie Ps, Mch
12:55 13:15 – 13:30 ANJ Naujocková Eliška Bn, Ře
13:15 13:35 – 13:50 ANJ Macoun Petr Bn, Ře
13:35 13:55 – 14:10 ANJ Büttnerová Lenka Bn, Ře
13:55 14:15 – 14:30 CJL Kuda David Rm, Vv
14:15 14:35 – 14:50 CJL Koukalová Lucie Rm, Vv
14:35 14:55 – 15:10 CJL Borisová Klaudie Rm, Vv

Vyhlášení výsledků opravných maturitních zkoušek: 15:20

Opravné praktické maturitní zkoušky v podzimním termínu

Opravné a řádné praktické maturitní zkoušky z marketingu a ze služeb v cestovním ruchu se budou konat ve čtvrtek 30. 8. 2018 v učebně č. 411. Žáci se dostaví v 07:15 h do učebny

č. 411, kde si vylosují téma úlohy. Zkouška začne v 07:30 h a potrvá 6 hodin, tj. do 13:30 h.

Opravnou praktickou maturitní zkoušku budou konat:

Kuda David

Mirosničenko David

Wodaková Anna

 

V Mostě dne 8. 6. 2018                                                 Ing. Lucie Machuldová

Ředitelka školy

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com